sekretariat No Comments

Pozvánka na veľtrh transport logistic 2019 

INFORMÁCIE PRE NÁVŠTEVNÍKOV  

Vážení členovia Zväzu,

či už Brexit, digitalizácia Supply Chain, City Logistik alebo nová Hodvábna cesta: Svet transportu a logistiky je oveľa viac dynamický, ako inokedy.

Navštíviť veľtrh transport logistic v Mníchove sa Vám preto oplatí.

Od 4. do 7. júna na Vás čaká svetoznámy vodcovský veľtrh pre logistiku, mobilitu, IT a Supply Chain management s ponukou aktuálnych odvetvových trendov, napínavých riešení a dôležitých noviniek!

Súčasne je transport logistic výbornou platformou intenzívneho networkingu pre nadviazanie nových kontaktov s potenciálnymi zákazníkmi a partnermi. Tešíte sa už na veľtrh plný impulzov, šancí a príležitostí? Budete pri tom?

PROGRAM KONFERENCIE
Fakty, vedomosti a trendy sveta logistiky zajtrajška

Na transport logistic 2019 zažijete obsiahly a vzrušujúci program konferencie, opäť s vysokou pridanou hodnotou. Získate dôležité postrehy a impulzy. Kliknite na nasledujúci odkaz a pozrite sa na všetky spíkry a témy.

VYSTAVOVATELIA & ZNAČKY

Veľtrhu sa zúčastňuje 2 400 vystavovateľov zo 62 krajín na rekordnej výstavnej ploche 120 000 m². Rekordnú účasť na veľtrhu budú mať opäť Česká a Slovenská republika. Celkovo sa z oboch krajín zúčastňuje 65 vystavovateľov na ploche 1800 m².

VÝHODNE A DIGITÁLNE!

S online vstupenkou ušetríte 30 %!

Kúpte si vstupenku na transport logistic online a ušetrite tak 30%! Novinka tohto roku: Majte svoju vstupenku ako mobilný tiket priamo vo Vašom smartphonu!

Dostali ste od vystavovateľov kupón na jednodňovú vstupenku? Uplatnite ho tiež v online ticketshopu.

Navštívte nás  v hale B2, stánku 278.    Visit us in Hall B2, Booth 278